Loe, millised on 15 peamist põhjust, miks meie rohkem kui 3000 klienti ikka ja jälle meiega koostööd soovivad teha. Samuti on väga oodatud ka teie tagasiside meie suhtumise, tellimise, kvaliteedi jms kohta Korduma kippuvad küsimused
LOGOTRÜKIGA PABERKOTID Paberkottide asjatundja juba aastast 1997
Trükiga kotid alates 50 tkTasuta trükiettevalmistusSuurim valik paberkotte Eestis

Korduma kippuvad küsimused


Loe, millised on 15 peamist põhjust, miks meie rohkem kui 3000 klienti ikka ja jälle meiega koostööd soovivad teha.

 

Siin on kirjas klientide endi poolt väljatoodud põhjused.

Küsime pidevalt tagasisidet oma klientidelt, et saada veel paremaks ja mugavamaks koostööparteriks (alati on ju võimalik õppida ja protsesse täiustada).

 

Siin on loetelu peamistest asjadest, mida meie kliendid on välja toonud tagasisides, miks nad ikka ja jälle just meid valivad

 • 1. Meeldib, et olete spetsialiseerunud ühele asjale. 20 aastat kogemust paistis koostöös välja. Kõik sujus lihtsalt ja sekkuma pidime väga vähe.

 

 • 2. Tunnistate oma vigu ja kui tõesti midagi juhtub, siis vastutate täielikult ja vahetate tooted välja. Tegijatel ikka juhtub ja parimaid eristabki teistest see, kuidas probleemidega tegeldakse ja kuidas need kliendi jaoks lahendatakse. Teie olite meistriklass.

 

 • 3. Meeldib, et saan tellida väikeste koguste kaupa ega pea ette varuma suurt hulka paberkotte.

 

 • 4. Riski maandas meie jaoks see, et te ei võta ettemaksu, vaid saime maksta alles siis, kui kvaliteedis veendusime. Ja kvaliteet oli väga kõrge.

 

 • 5. Te suudate tõesti kiiresti reageerida. (Kiired tähtajad: valmiskottidele tehtava trüki puhul Eestis alates 1-st päevast, Soomes kaup kätte 4 päevaga, Rootsis 7–10 päevaga, Norras 14 päevaga, Taanis 10–12 päevaga.)
 • 6. Väga meeldis, et tulite vastu ka siis, kui meil oli väga kiire. Tean, et seda ei saa alati garanteerida, aga hea, et seekord oli võimalik.

 

 • 7. Kuna meie ettevõttes puudus disainer, siis sobis ideaalselt see, et tegite kvaliteetse trükiettevalmistuse ja aitasite ka logo vektoriks tegemisel. Lisaks oli see tasuta.

 

 • 8. Aitäh, et teie toodetele on tasuta transport ja seda ei pea ise organiseerima.

 

 • 9. Tellimus läks meile maksma täpselt sellise summa, nagu pakkumises oli. Olete asjaajamises läbipaistvad, polnud ühtegi varjatud kulu.

 

 • 10. Kuna meil oli mitmeid ideid, siis tänu teie suurele paberkottide valikule saime kõik oma ideed väga hästi realiseerida.

 

 • 11. Pakute palju värvilisi paberkotte.
 • 12. Tihti on tellimusega kiire, niisiis meeldis see, et tegite kiire ja põhjaliku hinnapakkumise ja täpselt sama ladusalt läks ka kõik edasine. Teete oma tööd tõesti hingega.

 

 • 13. Aitäh, et te ei olnud lihtsalt tellimuste täitjad, vaid koostööpartnerid suure tähega ning mõtlesite minuga kaasa ja aitasite.

 

 • 14. Teie töö on kvaliteetne ja teid saab usaldada. Alguses küll kahtlesime, kas Eestist tellida, kuid ei pidanud oma otsuses pettuma. Klienditeeninduse tase ja kvaliteet on väga hea.

 

 • 15. Meile meeldib teie ausus. Kui soovisime tellida ilma trükita paberkotte, siis soovitasite pöörduda meie kohalike pakkujate poole, selgitades, et neilt saame tulemuse soodsamalt, kuna teie nende mahtudega võistelda ei suuda.


Pingutame iga päev, et sellist tagasisidet tuleks pidevalt ja klientidel oleks meiega mõnus koostööd teha. Samuti on väga oodatud ka teie tagasiside meie suhtumise, tellimise, kvaliteedi jms kohta.

Teie küsimustele vastavad

Marju
Müügijuht

Jaanus
Müügijuht

Küsi lisainfot 66 00 137
Kirjuta: Saada sõnum

http://www.paberkotid.ee/s2/700_1043_4_.jpg Dispak OÜ
Pilvetee tänav 6, 12618,
 Mustamäe linnaosa, Tallinn, Eesti.

http://www.paberkotid.ee/s2/700_1043_5_.jpg Tel: 6600137
Tööaeg: E-R 09:00-17:00

http://www.paberkotid.ee/s2/700_1043_6_.jpg e-mail:
www.paberkotid.ee                            

Korduma kippuvad küsimused

Siin on kirjas klientide endi poolt väljatoodud põhjused Küsime pidevalt tagasisidet oma klientidelt, et saada veel paremaks ja mugavamaks koostööparteriks (alati on ju võimalik õppida ja protsesse täiustada) Loe, millised on 15 peamist põhjust, miks meie rohkem kui 3000 klienti ikka ja jälle meiega koostööd soovivad teha.

Korduma kippuvad küsimused

Successful company        www.paberkotid.ee copyright © 2015 OÜ Dispak
Helista (+372) 6 600 137,  
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*