Helista (+372) 6 600 137,
Korduma kippuvad küsimused Loe, millised on 15 peamist põhjust, miks meie rohkem kui 3000 klienti ikka ja jälle meiega koostööd soovivad teha. Samuti on väga oodatud ka teie tagasiside meie suhtumise, tellimise, kvaliteedi jms kohta Korduma kippuvad küsimused

Logotrükiga paberkotid

Paberkottide asjatundja juba aastast 1997

Korduma kippuvad küsimused


Loe, millised on 15 peamist põhjust, miks meie rohkem kui 3000 klienti ikka ja jälle meiega koostööd soovivad teha.

 

Siin on kirjas klientide endi poolt väljatoodud põhjused.

Küsime pidevalt tagasisidet oma klientidelt, et saada veel paremaks ja mugavamaks koostööparteriks (alati on ju võimalik õppida ja protsesse täiustada).

 

Siin on loetelu peamistest asjadest, mida meie kliendid on välja toonud tagasisides, miks nad ikka ja jälle just meid valivad

 • 1. Meeldib, et olete spetsialiseerunud ühele asjale. 22 aastat kogemust paistis koostöös välja. Kõik sujus lihtsalt ja sekkuma pidime väga vähe.

 

 • 2. Tunnistate oma vigu ja kui tõesti midagi juhtub, siis vastutate täielikult ja vahetate tooted välja. Tegijatel ikka juhtub ja parimaid eristabki teistest see, kuidas probleemidega tegeldakse ja kuidas need kliendi jaoks lahendatakse. Teie olite meistriklass.

 

 • 3. Meeldib, et saan tellida väikeste koguste kaupa ega pea ette varuma suurt hulka paberkotte.

 

 • 4. Riski maandas meie jaoks see, et te ei võta ettemaksu, vaid saime maksta alles siis, kui kvaliteedis veendusime. Ja kvaliteet oli väga kõrge.

 

 • 5. Te suudate tõesti kiiresti reageerida. (Kiired tähtajad: valmiskottidele tehtava trüki puhul Eestis alates 1-st päevast, Soomes kaup kätte 4 päevaga, Rootsis 7–10 päevaga, Norras 14 päevaga, Taanis 10–12 päevaga.)
 • 6. Väga meeldis, et tulite vastu ka siis, kui meil oli väga kiire. Tean, et seda ei saa alati garanteerida, aga hea, et seekord oli võimalik.

 

 • 7. Kuna meie ettevõttes puudus disainer, siis sobis ideaalselt see, et tegite kvaliteetse trükiettevalmistuse ja aitasite ka logo vektoriks tegemisel. Lisaks oli see tasuta.

 

 • 8. Aitäh, et teie toodetele on tasuta transport ja seda ei pea ise organiseerima.

 

 • 9. Tellimus läks meile maksma täpselt sellise summa, nagu pakkumises oli. Olete asjaajamises läbipaistvad, polnud ühtegi varjatud kulu.

 

 • 10. Kuna meil oli mitmeid ideid, siis tänu teie suurele paberkottide valikule saime kõik oma ideed väga hästi realiseerida.

 

 • 11. Pakute palju värvilisi paberkotte.
 • 12. Tihti on tellimusega kiire, niisiis meeldis see, et tegite kiire ja põhjaliku hinnapakkumise ja täpselt sama ladusalt läks ka kõik edasine. Teete oma tööd tõesti hingega.

 

 • 13. Aitäh, et te ei olnud lihtsalt tellimuste täitjad, vaid koostööpartnerid suure tähega ning mõtlesite minuga kaasa ja aitasite.

 

 • 14. Teie töö on kvaliteetne ja teid saab usaldada. Alguses küll kahtlesime, kas Eestist tellida, kuid ei pidanud oma otsuses pettuma. Klienditeeninduse tase ja kvaliteet on väga hea.

 

 • 15. Meile meeldib teie ausus. Kui soovisime tellida ilma trükita paberkotte, siis soovitasite pöörduda meie kohalike pakkujate poole, selgitades, et neilt saame tulemuse soodsamalt, kuna teie nende mahtudega võistelda ei suuda.


Pingutame iga päev, et sellist tagasisidet tuleks pidevalt ja klientidel oleks meiega mõnus koostööd teha. Samuti on väga oodatud ka teie tagasiside meie suhtumise, tellimise, kvaliteedi jms kohta.

 • Trükiga kotte saab tellida alates 50 tk
 • Pakume tasuta trükiettevalmistust
 • Eesti kõige suurem paberkottide valik
 • Paberkottidega üle 20 aasta kogemust

Tellimisel abistavad

JANA
Müügijuht

KATJA
Müügijuht


Küsi lisaks
Tel. 66 00 137Võta ühendust

 Millised kotid sulle meeldivad?
Kirjelda meile enda soove, et saaksime pakkuda kõige sobivaimaid paberkotte. Kui  tellimusega on kiire, siis anna sellest kindlasti teada.

 Trükidisain on tellimisel tasuta
Pärast pakkumise kinnitamist disainime vastavalt  tellimusele trükinäidise, et saaksid veenduda väljanägemise sobivuses.

 Kiire trükk ja
tasuta saatmine*

Tänu kaasaegsele tehnikale läheb trükkimine kiiresti ja * alates 100.- € tellimusest saadame Eesti piires paberkotid tasuta kohale.

 Paberkottidega üle 21 aasta kogemusi
Oleme valmistanud logotrükiga kotte juba alates 1997. aastast ja Põhjamaades on meil üle 3000 rahuloleva kliendi.

Dispak OÜ
Pilvetee tänav 6, Mustamäe, Tallinn 12618

Telefon 660 0137
Tööaeg: E-R 09:00-17:00

E-mail:
www.paberkotid.ee

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Korduma kippuvad küsimused

Siin on kirjas klientide endi poolt väljatoodud põhjused Küsime pidevalt tagasisidet oma klientidelt, et saada veel paremaks ja mugavamaks koostööparteriks (alati on ju võimalik õppida ja protsesse täiustada) Loe, millised on 15 peamist põhjust, miks meie rohkem kui 3000 klienti ikka ja jälle meiega koostööd soovivad teha.

Korduma kippuvad küsimused


www.paberkotid.ee copyright © 2018 Dispak OÜ