Helista (+372) 6 600 137,
Seminarikotid Seminarikotid on tõhus, samas lihtne ja odav vahend, millega saab ettevõtet veel pärast üritustki reklaamida ja selle positiivse kuvandi tekkimisele kaasa aidata.     Loodusvalge riidest seminarikott Valge riidest seminarikott Must riidest seminarikott Sinine riidest seminarikott Punane riidest seminarikott Kollane riidest seminarikott Tumesinine riidest seminarikott Hall riidest seminarikott Roheline riidest seminarikott Oran¾ riidest seminarikott Lilla riidest seminarikott Seminarikotid

Logotrükiga paberkotid

Paberkottide asjatundja juba aastast 1997

Seminarikotid


Seminarikotid on tõhus, samas lihtne ja odav vahend, millega saab ettevõtet veel pärast üritustki reklaamida ja selle positiivse kuvandi tekkimisele kaasa aidata.

 

Kui soovid, et seminarikott just niimoodi töötaks, peab see olema kena väljanägemisega ja mugav, et koolitusel või seminaril käinud inimene seda hiljemgi kanda tahaks.

 

Meie ilusad pikkade sangadega riidest kotid on just sellised. Need peavad kaua vastu ning kõik 11 värvitooni püsivad kaua eredatena.

 

Vihje: telli oma seminarile erinevat värvi kotid – saal näeb kohe palju rõõmsam välja. 

 

  • Trükiga kotte saab tellida alates 50 tk
  • Pakume tasuta trükiettevalmistust
  • Eesti kõige suurem paberkottide valik
  • Paberkottidega üle 20 aasta kogemust

Tellimisel abistavad

JANA
Müügijuht

KATJA
Müügijuht


Küsi lisaks
Tel. 66 00 137Võta ühendust

 Millised kotid sulle meeldivad?
Kirjelda meile enda soove, et saaksime pakkuda kõige sobivaimaid paberkotte. Kui  tellimusega on kiire, siis anna sellest kindlasti teada.

 Trükidisain on tellimisel tasuta
Pärast pakkumise kinnitamist disainime vastavalt  tellimusele trükinäidise, et saaksid veenduda väljanägemise sobivuses.

 Kiire trükk ja
tasuta saatmine*

Tänu kaasaegsele tehnikale läheb trükkimine kiiresti ja * alates 100.- € tellimusest saadame Eesti piires paberkotid tasuta kohale.

 Paberkottidega üle 21 aasta kogemusi
Oleme valmistanud logotrükiga kotte juba alates 1997. aastast ja Põhjamaades on meil üle 3000 rahuloleva kliendi.

Dispak OÜ
Pilvetee tänav 6, Mustamäe, Tallinn 12618

Telefon 660 0137
Tööaeg: E-R 09:00-17:00

E-mail:
www.paberkotid.ee

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Seminarikotid

  Kui soovid, et seminarikott just niimoodi töötaks, peab see olema kena väljanägemisega ja mugav, et koolitusel või seminaril käinud inimene seda hiljemgi kanda tahaks   Meie ilusad pikkade sangadega riidest kotid on just sellised Seminarikotid on tõhus, samas lihtne ja odav vahend, millega saab ettevõtet veel pärast üritustki reklaamida ja selle positiivse kuvandi tekkimisele kaasa aidata.

Seminarikotid


www.paberkotid.ee copyright © 2018 Dispak OÜ