Nööriga puuvillased tekstiilkotid.

Ilusad silmale, kasulikud nii kaupmehele kui koolilapsele.
Aaapppi, me peaaegu ei jõudnud ära oodata, millal saame sulle meie uutest ägedatest toodetest teada anda!!

Nööriga puuvillased tekstiilkotid.

Nüüd need on aga meie kodulehel üleval ja sinuni saatmiseks kenasti valmis.
Nendeks uuteks toodeteks, mille pärast me ise nii elevil oleme, on nööriga puuvillased tekstiilkotid. Vaata, kas pole kenad?
Millises suuruses need kotid on?
Panime pildistamise ajaks koti kõrvale mõned mandariinid, et sa saaksid nende suurusest parema pildi ette.

Nööriga puuvillane tekstiilkott

Numbrite keeles on aga kottide mõõdud sellised:

  • 10 x 15 cm
    14 x 20 cm
    25 x 30 cm
    30 x 45 cm

Kõige väiksemasse kotti mahub näiteks üks paar sokke. Või prillid, nagu altpoolt teada saad. Keskmistesse raamatud ja muu selline. Suuremasse kotti saad panna juba suuremaid kandameid nagu näiteks sinu igaõhtune toidupoe kaup.

Millest on need kenad kotid valmistatud?

Nagu nende nimigi ütleb–nööriga puuvillased tekstiilkotid–on tegemist muidugimõista puuvillaste kottidega. Aga–mitte lihtsalt puuvillaste, vaid 140-grammisest orgaanilisest puuvillast valmistatud kottidega.

Nagu pildi pealt natuke ka näha on, on kõikidele kottidele külge õmmeldud orgaanilise puuvilla märgis (vaata teksti all olevat fotot), mis annab kinnitust sellest, et puuvilla kasvatamiseks ei ole kasutatud koledaid mürke vaid päikest, vett ja orgaanilisi väetisi.

Kõikidele kottidele külge õmmeldud orgaanilise puuvilla märgis

Samuti ei ole orgaanilist puuvillariiet klooriga (oh, õudu!) valgendatud ja sellepärast ongi need kotid nii kenad naturaalvalged ning mis veel tähtsam – vastupidavamad ja pehmemad kui keemiliselt töödeldud puuvillasest riidest kotid.

Ja kui ükskord paljude aastate pärast selle koti aeg otsa saab, siis laguneb orgaaniline puuvill ka tükkmaad paremini kui see teine, keemiavärk.

Kas nööriga puuvillased tekstiilkotid kannatavad ka logo pealetrükki?

Aga otse loomulikult. Trükime peale just sellises suuruses logo nagu sul vaja läheb. Võime kihla vedada, et su konkurendil veel selliseid ilusaid kotte pole ja sinu omad paistavad koos logoga linnapildis kaugele.

Näiteks fotol olev koti on disaininud kunstnik Kadri Kuusler spetsiaalselt Villapai jaoks.

Villapai riidest kott