Pakendivaba poodlemine. Ideaalne lahendus kaalukauba ostmiseks

Fakt, et ookeanid upuvad plastprügisse, mis koosneb suures osas ühekordsetest pakenditest, ei ole ilmselt enam kellelegi teadmata.
Õnneks on järjest rohkem poode, mis müüvad pakendamata kaalukaupa, mida ostja saab oma kaasatoodud purki või kotti pakkida. Meil on just sellised kotid olemas, mida on hea poodi või turule kaasa võtta, ja kuhu saab pakkida palju erinevat kaupa. Pakendivaba poodlemine selle parimal kujul!
Eriti head on need kotid veel selle poolest, et kotisuu ümber on nöör, millest saab koti kinni tõmmata. Sama süsteem nagu vanasti oli nn sussikottidel.

sussikott

Nööriga kotid on valmistatud 100% sertifitseeritud ökoloogilisest puuvillast. See tähendab seda, et puuvilla kasvatamisel ei ole kasutatud kahjulikke aineid ning kahjureid tõrjutakse orgaaniliste vahenditega. Täpsemalt saad lugeda siit. Kõik kotid on varustatud vastava ökomärgisega.

ökomärk

lma trükita nööriga tekstiilkottide miinimumkogus on 10 tk. ja personaalse trükiga klõigest 50 kotti.
Ettevõtted, siin on teile suurepärane turundusvõimalus. Trükime teie logo kottidele (ühe kuni nelja värviga), ja teie maine saab kohe ilusa pika pai. Mis saaks praegusel ajal olla parem, kui panustamine pakendivabasse ellu! Kinkige neid kotte oma partneritele, klientidele, ja kui olete juhtumisi toidukaupmees, siis on hea mõte need kotid ka kaalukauba juurde müügile panna.
Nii, aga lähme nüüd suuruste juurde, sest poodi minnes läheb ilmselt vaja erineva suurusega kotte.

Nööriga puuvillane kott 40 x 45 cm
Pildil olevad mandariinid annavad hea võrdluspildi sellest, kui suur see kott tegelikult on. Siia saab panna mitut erinevat sorti puuvilju, kaalukleepsu saab kassase jõudmiseni paigutada koti peale.

Nööriga puuvillane kott 40 x 45 cm

Nööriga puuvillane kott 25 x 30 cm

Jällegi suurepärane kott suurema koguse pakkimiseks. Miks mitte osta selle kotiga makarone, rosinaid, riisi või muud head kraami, mida lahtiselt müüakse.

Nööriga puuvillane kott 25 x 30 cm

Nööriga puuvillane kott 14 x 20 cm
Hea kott keskmise mahuga kauba pakkimiseks.

Nööriga puuvillane kott 14 x 20 cm

Nööriga puuvillane kott 10 x 15 cm
No kas pole tore pisike kott! Selle kotiga saad minna kauba järele, mida pole mõttekas korraga palju osta.

Nööriga puuvillane kott 10 x 15 cm

See on lihtne ja mugav ning annab hea tunde veel pealekauba!
Pane oma nööriga tekstiilkottide tellimus teele siit.