Paberkotid

Paberkotid

Paberkotid on populaarsed, kuna nad on praktilised ja funktsionaalsed. Samas pilkupüüdvad ning töötavad ka reklaamikandjana. Ole nähtav paberkotil!

Logotrükiga paberkotid

Personaalse trükiga paberkotid.

Personaalse trükiga paberkotid on eelkõige visiitkaardiks messidel ja konverentsidel, kus jagada ettevõtte brändinguga katalooge või tootematerjale.

Trükiga paberkotid loovad lisandväärtust ettevõtte nähtavuse ja tuntuse tõstmiseks.

Dispakis on lai valik erinevate suuruste ja värvidega paberist kotte – kliendid kiidavad!

paberkotid.ee on õige koht paberkottide tellimiseks – olgu siis sangadega ja sangadeta, logoga või ilma.

Paberkotid.ee on viimase 25 aasta jooksul spetsialiseerunud just trükiga paberkottidele

Kotid valikus

 • Nöörsangadega paberkotid
 • Lamedate sangadega paberkotid
 • Ökopaberist kotid
 • Eritellimusel paberkotid
 • Ökopaberist kinkekotid
 • Läikiva laminaadiga paberkotid laos
 • Kraftpaberist käsitööna valmistatud paberkotid laos
 • Mati laminaadiga käsitööna valmistatud paberkotid laos

Paberist kotid ettevõtetele.

Kodulehel paberkotid.ee pakume suurt ja mitmekesist valikut. Paberkott on hea kvaliteediga ning näiteks trükiga paberkotte pakume juba 50-st ühikust. Pakume head kvaliteeti, kiiret tarnet, mugavat kliendisuhtlust.

Tööpäeviti vastame saadetud kirjadele mõne tunni jooksul.

Lai valik kotte

Kuidas kasutada turunduses logoga paberkotte?

Logoga paberkott on liikuv reklaam ning hea lahendus funktsionaalse eesmärgiga. Tihti ei visata kotte ära ja kasutatakse korduvalt.

Logoga paberkotid on tõhus ja soodne meetod ettevõtte tutvustamiseks uutele klientidele. Seda eelkõige messidel, kus ettevõtte trükiga paberist kotid loovad bränditeatlikkust ning töötavad mainekujundajana. Logoga paberkott on sangadega paberkottide seas üks soodsamaid ja personaalse trükiga kotte on võimalik tellida ka väikseid koguseid – miinimumkogus alates 50 ühikust.

Paberkotid.ee tellimuses on kotid vastavalt personaalsetele eelistustele ja disainiga. Esmalt tuleks valida paberkoti põhi – tuleks teha valik, kas soovite valgeid paberkotte või pruune paberkotte ( on ka muid värve). Meie hoolitseme selle eest, et teie logo jääks kena ja kvaliteetne igale valitud tootele. Sangadega kotid on ratsionaalne valik!

Enimmüüdud toodeteks on pruunid, valged sangadega kotid ja ökopaberist sangadega kotid.

Paberkottide sangade osas on samuti mitmeid valikuid: populaarseimad ja enimmüüdumad paberkotid on Dispakis nii nöör- kui lamesangadega paberkotid.

Sangadega paberkokotid on valmistatud tugevast kraftpaberist, nii et neid saab ikka ja jälle kasutada. Samuti on nad funktsionaalsed ja keskkonnasõbralikud.

Pruunid paberkotid on tootetüüp, mida saab kasutada mitmel erineval otstarbel. Pruun paberkott on omalaadne ja seostub taaskasutuse ja jätkusuutlikkusega.

Valgest paberist sangadega paberkott on trükile kõige vastuvõtlikum. Seega jääb sellele kotile parim tulemus ja selgeimad jooned. Kuna suurem osa ettevõtteid omab mitmevärvilist logo, on valge paberkott parim lahendus detailseima ja teravaima tulemuse saavutamiseks.

Keskkonnasäästlikud paberkotid.

Kotid kindla otstarbega ning sangadega paberkott jaekaubandusse on kindel vajadus tänases ühiskonnas. Näiteks take away paberkotid, mis sobivad hästi toidu transportimiseks. Lisaboonusena need on paberkotid valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja see viimane on arvestatav argument tänases rohesuunalises ühiskonnas.

Keskkonnakaitse ja jätkusuutlikud lahendused on meie põhiväärtus. Valikus on keskkonnasõbralikud paberkotid, mille loomisel on arvestatud loodusega. Näiteks pruunid paberkotid on sobilikud kotid taaskasutamiseks. Kotid võivad olla ka ümbertöödeldud plastist. Neid kotte nimetatakse non-woven kottideks. Ka selliseid kotte pakume alates 50 kotist. Odavamad hinnad alates 100 kotist.

Paberkottide tarnija valikul on jätkusuutlikkuse ja otstarbekuse kõrval väga oluline ka hind. Teisalt tuleb valikul arvestada otstarbekust ja eesmärki – hind ja kvaliteet on omavahel seotud. Odav paber tähendab kehvemat kvaliteeti.

Paberkotid.ee  on koht paberkottide ostmiseks – eriti kui keskenduda nii hinnale kui kvaliteedile. Sangadeta paberkotid sangadega kotid mõistlike hindadega!

Kui soovid soodsa hinnaga logoga paberkotte, tasub kindlasti lähemalt tutvuda kogu valiku ja tehtud töödega. Sealt leiad inspiratsiooni, mõtteid ja küsi julgelt ka abi! Oleme teostanud sadu erilahendusi, seega mõte lendab ja paberi paksuse ning koti eripärade valikus aitame meeleldi.

* 25+ aastat kogemust paberkottide tootmise ja müügi vallas

 • Põhjamaades üle 5000 kliendi
 • Eesti kliente üle 2000
 • Usaldusväärsed ja professionaalsed
 • Suur valik värvide ning suuruste osas

Oleme Eesti suurimaid paberist kottide müüjad

* Eesti turul müüme aastas üle 500.000 paberist koti ja miinimum kogused alates 50 kotist. Paberkott Dispakist! 100% kvaliteet, parim paber ja sõbralik klienditeenindus!

Kuidas tellida ettevõtte logoga paberkotte?

1. Vali tooted kodulehelt. Valikus on erinevate suuruste, sangade, paksuste ning värvidega kotid. Alates 50. kotist pakume paberkottidele pealetrüki võimalust.

2. Personaliseeri paberkott logoga. Kui soovid tooteid muuta isikupäraseks, saad lisada logo päringuvormile (kui pole kohe logo käepärast võtta hea kvaliteediga ja formaadiga, siis on võimalik see alati saata meile läbi e-maili (dispak@dispak.ee).

3. Päringu saatmine a) Saada päring läbi kodulehe päringuvormi. b) võimalik sama info esitada meile läbi e-maili dispak@dispak.ee. Tööpäevadel vastame kirjadele mõne tunni jooksul.

4. Teeme sulle pakkumise: koos pakkumisega saadame ka visuaali kinnitamiseks, kus logo on juba sinu poolt soovitud toote peal. Selle järel selguvad ka umbkaudsed tootmisajad.

5. Kui tellimus on valmis, saadame kauba välja sobivale aadressile või saate ise järele tulla Pilvetee tänav 6 (endine Kadaka tee 70e) 12618 Tallinn

6. Tellimuse eest tasumine: lepingulistele klientidele pakume maksetähtaega 7 päeva, vajadusel ka rohkem. Eritellimusel logoga kotid juba alates 50.st ühikust.